En Çok Para Kazandıran İşler

Giriş
Güncellenme
En Çok Para Kazandıran İşler
Digi-Mas

Gelişen ve her gün değişen dünyada para kazanmak da artık çok zor hale geldi çünkü inişleri ve çıkışları çok fazla olduğu için ne zaman ne olacak bilemiyoruz. Örneğin pandemi döneminde aklımızın ucuna dair gelmeyen mesleklerden bir çok insan büyük paralar kazandı. Aslına bakarsanız pandemide en çok para kazandıran işler pandemi bittikten sonra yine eski düzenine geri dönecektir.

Kısa vadeli değil de uzun vadeli olarak baktığınızda en çok para kazandıran işlerin başında inşaat, gıda ve mobilya sektörü geliyor. Bu 3 ana başlık insanın yaşamını sürdürebilmesi için gerekli olan en temel ihtiyaçları arasında.

Pekala bu kadar üstünkörü değil de biraz daha detaylı incelediğimizde en çok para kazandıran işler arasında neler var?

 • Tavuk yetiştiriciliği
 • Bebek ürünleri
 • E-ticaret yapmak
 • Mobil sağlık
 • Sosyal medya pazarlama
 • Doğal bitkiler ve organik gıdalar
 • Danışmanlık
 • Akıllı ev sistemleri
 • Online Eğitim
 • Sağlıklı Evcil Hayvan Mamaları
 • Dış Kaynak Kullanımı
 • Nesnelerin İnterneti(IOT)

En Çok Para Kazandıran İşler listemiz daha fazla da uzayabilir ama fark ettiyseniz listede ağırlıklı olarak internet mecrasındaki işler gündemde bu da önümüzdeki uzun yıllar boyunca insanları hangi mesleği yaparsa yapsın internetten satış yapmalarını gerektirecek bir alt yapı oluşturmaları gerektiği anlamına geliyor.

Aslında en çok para kazandıran işler nelerdir den çok insanları hangi ürünü satarsam satayım müşterim haline getirebilirim sorusuna cevap aranmalı. Çünkü hangi işi yaparsanız yapın işinizi iyi yaptığınız ve reklama bütçe ayırdığınız sürece her zaman en çok para kazandıran iş sizin işiniz olacaktır.

Örnek vermek gerekirse.

Google ye ‘organik tavuk’ yazdığınızda karşınıza birçok firma çıkar ama bu firmaların çoğu 2-3 senelik yeni kurulmuş firmalardır. Ürün fiyatlarına baktığınızda ise marketlerde gördüğünüz ürünlerin 4-5 katı olduğunu görürsünüz. Ürünleri gerçekten organik mi? Hangi şartlarda yetişiyor? Tam olarak bilemiyoruz sadece internette bize sunulana inanıyoruz. Ama o firma bizim gibi organik tavuk almak isteyen 100 kişiye tavuk satıyor.

Bu kazancı işini iyi yaptığı için değil reklamını iyi yaptığı için kazanıyor.

Eğer siz de yeni bir iş kurmak ve yaptığınız iş ne olursa olsun en çok para kazandıran iş olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size az bir bütçeyle nasıl daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz konusunda yardımcı oluruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Para Kazandıran Sektör

13 Ocak 2021 13:19, Çarşamba

En Çok Para Kazandıran Sektör Bugün ki yazımızda en çok para kazandıran sektörler hakkında konuşalım istedik. Her girişimci heyecanlı bir şekilde parlak bir fikir buldum umuduyla piyasaya atılır ama ne yazık ki bu fikirler ne kadar parlak olursa olsun arz-talep ilişkisi doğru analiz edilemediği için yok olup gider. Aslına bakılırsa belki de o bulunan parlak […]

Neye yatırım yapmalı?

31 Aralık 2020 14:58, Perşembe

Neye yatırım yapmalı? Uzun yıllardır para biriktirdiniz ve artık bu parayı değerlendirmeye geldiyse sıra ya da hiç beklenmedik bir yerden elinize para geçtiyse ve bu parayı yastık altına değil de bir işe yatırıp daha fazla gelir kazanmak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre. Salgın hastalıklardan, savaşlardan, depremlerden ve yıkımlardan her seferinde büyük bir başarıyla […]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× İhracat Yapmak İstiyorum
ihracat-nasil-yapilir