Türkçe / Arapça / Fransızca / Gürcüce / İngilizce Briket Makinesi Satışı


Briket Makinası Satışı

Merhabalar kısaca sizlere yapmış olduğumuz çalışmayı anlatacağız.

Bu çalışmamız ilk önce 2016 yılında kurulan Mussan Group firmasına 2018 yılında bizimle tanıştıktan sonra Kurumsal Kimlik (logo tasarımı, firma vizyonu, fabrika düzenlemesi…vb), video çekimleri, firmaya sosyal medya oluşturmak…vb işlerle başladı.

Daha sonra firma için ürününü satmak istediği bölgenin ya da ülkenin arz- talep ilişkisine ve o bölgede ağırlıklı olarak hangi dilin konuşulduğunun analizini yapıyoruz. Bütün bunları yaptıktan sonra çalışmamız başlıyor firma için bir web sitesi oluşturuyoruz ve satmak istediği ürünleri o web sitesine ekliyoruz.

Mussan Group için karşılıklı görüşmeler sonucunda Türkçe / Arapça / Fransızca / Gürcüce / İngilizce olarak bir web sitesi tasarlandı yapılan web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Briket Makinası

مصنع بلك للبيع

Machine a Parpaing

Blokis Cexi – ბლოკის ცეხი

Brick Making Machine

Daha sonra bu siteler üzerindeki minimum 6 ay sürecek çalışmalar başlandı.

Bu çalışma Briket makinası almak isteyen ve Türkçe, Arapça, Fransızca, Gürcüce, İngilizce konuşan kişilerin Mussan Group’a ulaşmasını hedefleyen bir çalışmadır.

Sizde kelimeleri google da arattırdığınızda 1. – 2. – 5. – 8. – 9. sırada olan sitelerimizi görebilirsiniz. Ya da buradan bazı kelimelerimizin sonucuna ulaşabilirisniz.

blokis danadgarebi
2. sırada web sitemiz

مصنع بلك
3. sırada web sitemiz

briket makinesi
1. sırada web sitemiz

Bu çalışmaların ilerleyen adımlarında belirlenen telefon numarasını Briket makinası almak isteyen ve Türkçe, Arapça, Fransızca, Gürcüce, İngilizce konuşan  Malililer, Libyalılar, Gürcistanlılar, Kuveytliler, Sudanlılar…. vb. aradı ve briket makinesi almak istediklerini belirttiler firma sahipleri de bu müşterilerine makine satışı gerçekleştirdi.

Bu çalışmamız biraz daha müşteri takibinin önemli bir yönü olduğu için firmaya müşteri takip edebileceği ve randevular alabileceği bir sistem geliştirdik.

Firmanın çalışmamız sayesinde satmış olduğu diğer referanslarını görmek için firmayı arayabilir ve memnuniyetini sorabilirsiniz.

Sizde bu çalışmayı yaptırmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Facebook
Twitter
× Danışmanlık Hizmeti Almak İstiyorum